Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "divjake"

PD kundër kryebashkiakut të Divjakës: Tutor prostitutash në Itali

    PD kundër kryebashkiakut të Divjakës: Tutor prostitutash në Itali

Përfaqësues të Partisë Demokratike së bashku me qytetarë kanë protestuar ditën e sotme përpara zyrave të Bashkisë së Divjakës ku kanë kërkuar nisjen e hetimit pas akuzave të ngritura ndaj

Lexo me Shume

Droga në avionin e Divjakës, apeli dënon me 12 vite burg pilotin

    Droga në avionin e Divjakës, apeli  dënon me 12 vite burg pilotin

Gjykata e Apelit ka dënuar me 12 vite burg pilotin Italian Xhorxho Riformato për trafik ndërkombëtar droge. Apeli ka ulur dënimin me 3 vite burg të masës së ndërmarrë më

Lexo me Shume