Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ditelindje"

Soni Malaj feston ditëlindjen, ja disa prej dhuratave që mori

    Soni Malaj feston ditëlindjen, ja disa prej dhuratave që mori

Soni Malaj ka festuar 35-vjetorin e lindjes. Fillimisht asaj iu rezervua një surprizë nga stafi i saj teksa po performonte në skenë. Përmes postimeve në Instagram, këngëtarja ka ndarë me

Lexo me Shume

Tetori, muaji i Encës dhe ka arsye për këtë

    Tetori, muaji i Encës dhe ka arsye për këtë

Përmes disa snap-eve të postuara së fundmi, këngëtarja Enca Haxhia paralajmëron se muaji që sapo kemi hyrë, tetori, ka për të qenë një muaj i zjarrtë. Teksa u uron muaj

Lexo me Shume

Arsyeja e veçantë pse Erion Veliaj surprizon këtë të moshuar

    Arsyeja e veçantë pse Erion Veliaj surprizon këtë të moshuar

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka surprizuar sot të moshuarën më të vjetër të kryeqytetit. Së bashku me deputetin Ervin Bushati, ata kanë vizituar Hiqmete Këlliçin në 100-vjetorin

Lexo me Shume

Shikoni si e surprizon Sonila Meço bashkëshortin për ditëlindje…

    Shikoni si e surprizon Sonila Meço bashkëshortin për ditëlindje…

Zakonisht janë vajzat ato që e quajnë veten “gocat e babit”, një mënyrë kjo e të përkëdhelurit dhe e shprehjes së dashurisë prindërore, por Sonila Meço bën një përjashtim nga

Lexo me Shume

Alban Skënderaj i bën një dedikim special, vëllai i përgjigjet kështu…

    Alban Skënderaj i bën një dedikim special,  vëllai i përgjigjet kështu…

Data e sotme është një datë “e rrethuar me të kuqe” në kalendarin e Alban Skënderajt dhe kjo kuptohet lehtë në postimin e fundit të këngëtarit 34 vjeçar në rrjetet

Lexo me Shume

Kush është engjëlli i Beatrix-it?

    Kush është engjëlli i Beatrix-it?

  Happy Birthday sweet angel. We miss you more and more each day. Love you daddy, rest in peace ❤ // forever and always your little girl ?? #53 ?

Lexo me Shume

Detaje nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Jessica Alba-s

Detaje nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Jessica Alba-s

Festa e datëlindjes së 35-të të Jessica Alba-s ishte një mrekulli e vërtetë, duke nisur nga dekori në oborrin ku u bë festa deri te detajet si menyja apo muzika.

Lexo me Shume

Jessica Alba feston ditëlindjen. Ja si e ka uruar bashkëshorti…

Jessica Alba feston ditëlindjen. Ja si e ka uruar bashkëshorti…

Aktorja bukuroshe, Jessica Alba, e njohur për rolet e saj në shumë filma dhe bukurinë që e kategorizon si një nga femrat më të bukura të Hollivudit, ka festuar ditëlindjen

Lexo me Shume

Gëzuar ditëlindjen, YouTube!

  Gëzuar ditëlindjen, YouTube!

Site-i online më i frekuentuar në mbarë botën feston sot 11- vjetorin e publikimit të videos së parë. Në të

Lexo me Shume

Djali i Will Smith: “Për 18-vjetor do pres penisin”

  Djali i Will Smith: “Për 18-vjetor do pres penisin”

Djali i aktorit të famshëm Will Smith, Jaden, ka vendosur t’i bëjë vetes një dhuratë të pazakontë për ditëlindjen e

Lexo me Shume

10-vjetori i veçantë i vajzës së Katie Holmes dhe Tom Cruise

  10-vjetori i veçantë i vajzës së Katie Holmes dhe Tom Cruise

Gëzuar ditëlindjes Suri Cruise! 10-vjeçarja e festoi ditëlindjen e saj pak më herët se zakonisht, në praninë e mami Kate

Lexo me Shume

Irma Libohova: Nuk më besohej që dhuratën ma kishte bërë…

Irma Libohova: Nuk më besohej që dhuratën ma kishte bërë…

Irma Libohova ka postuar ditën e sotme, në llogarinë e saj në Instagram, një foto të një dhurate të paketuar

Lexo me Shume