Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ditelindja"

Ditëlindja e së ëmës, Emina Cunmulaj: S’kalon një çast pa më marrë malli për ty

    Ditëlindja e së ëmës, Emina Cunmulaj: S’kalon një çast pa më marrë malli për ty

Modelja Emina Cunmulaj e shfaq herë pas here mallin për të ëmën që nuk jeton më prej disa vitesh. Ajo flet vazhdimisht për mungesën e nënës së ndjerë dhe dashurinë

Lexo me Shume