Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dite Zie"

Tërmeti në Itali, nesër Ditë Zie Kombëtare

    Tërmeti në Itali, nesër Ditë Zie Kombëtare

Pas tërmetit 6.2 ballë që goditi Italinë qendrore dy ditë më parë, është vendosur që e shtuna e nesërme të shpallet Ditë Zie Kombëtare. Bilanci tragjik vijon të thellohet, ndërkohë

Lexo me Shume