Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dita pa Makina"

Nesër “Dita pa Makina”, ja rrugët që do bllokohen dhe aktivitetet që do zhvillohen

    Nesër “Dita pa Makina”, ja rrugët që do bllokohen dhe aktivitetet që do zhvillohen

Me rastin e “Ditës pa Makina” që do të zhvillohet nesër më 22 maj, do të ketë bllokim të disa akseve rrugore për shkak të aktiviteteve të ndryshme që do

Lexo me Shume