Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "dita pa diete"

Sot festohet “Dita pa dietë”. Ja thëniet më gazmore mbi rënien në peshë

Sot festohet “Dita pa dietë”. Ja thëniet më gazmore mbi rënien në peshë

6 maji është Festa Ndërkombëtare e “Ditës pa dietë” . Kohët e fundit, duke qenë se trupat që reklamohen nga media dhe Hollivud janë trupat tepër të dobët e që

Lexo me Shume