Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dita e Deshmoreve"

Dita e Dëshmorëve, opozita zhvillon homazhe: Ditë reflektimi, betejë për çlirimin e vendit

    Dita e Dëshmorëve, opozita zhvillon homazhe: Ditë reflektimi, betejë për çlirimin e vendit

Me rastin e 5 Majit që shënon Ditën e Dëshmorëve të Atdheut, opozita ka zhvilluar e para homazhet tek Varrezat e Dëshmorëve. Kreu i PD-së, Lulzim Basha, së bashku me

Lexo me Shume