Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "DisneyLand"

Keni ëndërruar gjithnjë dasmë si në përralla? “Disneyland” hap dyert e kështjellave për ju!

Keni ëndërruar gjithnjë dasmë si në përralla? “Disneyland” hap dyert e kështjellave për ju!

“Disney World”, që ndodhet në Florida të Amerikës, ka vendosur të bëjë një lajmërim surprizë për të gjitha kërkesat e pafundme që ka pasur nga çifte për vite të tëra.

Lexo me Shume

Shtëpia e pushtuar nga fantazmat “vret” punonjësin

    Shtëpia e pushtuar nga fantazmat “vret” punonjësin

Ditën e sotme është raportuar nga punonjësit e “Phantom Manor”, shtëpisë së pushtuar nga fantazmat në DisneyLand, se njëri nga punonjësit është gjetur i pajetë në brendësi të godinës. Sipas

Lexo me Shume