Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Disney"

Dhjetë teori interesante për personazhet e Disney-t, që ju nuk i keni ditur

Dhjetë teori interesante për personazhet e Disney-t, që ju nuk i keni ditur

Personazhet e Disney-t janë karaktere të larmishme, të cilët kanë historitë e tyre të pabesueshme plot magji dhe aventura. Sipas “Bright Side”, mjaft prej këtyre personazheve janë të lidhur pazgjidhshmërisht

Lexo me Shume

Dhurata e çuditshme që 81-vjeçari i ka bërë bashkëshortes së tij

    Dhurata e çuditshme që 81-vjeçari i ka bërë bashkëshortes së tij

Nëse keni menduar se çdo gjë është me kohë apo se i ka ikur koha një dëshire të mbetur pezull, e keni gabim. Një çift i moshuar në Kinë nuk

Lexo me Shume

Nuk do ta besoni se çfarë i kërkojnë fansat kompanisë Disney për filmin “Frozen”

    Nuk do ta besoni se çfarë i kërkojnë fansat kompanisë Disney për filmin “Frozen”

Kompania e prodhimit të filmave, “Disney”, që është më së shumti e famshme për filmat vizatimorë, ka bërë hapa para kohët e fundit duke dhënë mesazhe të forta nëpërmjet filmave.

Lexo me Shume

Angelina Jolie rikthehet në “Maleficent 2”

    Angelina Jolie rikthehet në “Maleficent 2”

Angelina Jolie do të rikthehet në filmin “Maleficent 2”.  Skenaristja  Linda  Woolverton, që ka punuar në filmin e parë, do të punojë përsëri për filmin e dytë, këtë herë në

Lexo me Shume

E dinit që Borëbardha ka një motër? Ja kush është ajo

    E dinit që Borëbardha ka një motër? Ja kush është ajo

Nëse keni qenë dhe jeni akoma të apasionuar e nostalgjikë për Borëbardhën, tani është koha ta lini mënjanë e t’i kushtoni vëmendje motrës së saj, Rose Red (Trëndafili i kuq).

Lexo me Shume