Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "diskriminim"

Ndërtohen dy pishina për maqedonasit në Kumanovë, vijon diskriminimi ndaj shqiptarëve

Ndërtohen dy pishina për maqedonasit në Kumanovë, vijon diskriminimi ndaj shqiptarëve

Gazetari shqiptar Rijad Murati në Kumanovë shkruan për përurimin një ditë më parë të dy pishinave me standarde moderne. Ai bën me dije se investimi i komunës në ish-Republikën Jugosllave

Lexo me Shume

10 ligjet më të tmerrshme që diskriminojnë femrat

    10 ligjet më të tmerrshme që diskriminojnë femrat

A e dinit se në disa vende të botës është e lejueshme për meshkujt të rrëmbejnë femrat nëse më pas martohen me to? A e dini gjithashtu se 9 femra

Lexo me Shume