Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Diplomat"

Diplomati Mal Berisha autoriteteve shqiptare: Shpallni ditë zie, mos prisni të numërohen viktimat!

    Diplomati Mal Berisha autoriteteve shqiptare: Shpallni ditë zie, mos prisni të numërohen viktimat!

Diplomati Mal Berisha kërkon nga Tirana zyrtare që të shpallë edhe ajo ditë zie për viktimat e shënuara në Mynih, ku njëra prej vajzave ishte me origjinë nga Tirana. Teksa

Lexo me Shume

Diplomati sirian “fsheh” presidentin Assad. Ja se ku…

    Diplomati sirian “fsheh” presidentin Assad. Ja se ku…

Diplomati i lartë sirian Faisal Mekdad, ka tërhequr vëmendjen e fotografit të “Associated Press” me orën e tij të argjendit, ku binte në sy portreti i vogël por i pagabueshëm

Lexo me Shume