Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Diplo"

Justin Bieber dhe Diplo, gati për të na “ftohur” në mes të verës

    Justin Bieber dhe Diplo, gati për të na “ftohur” në mes të verës

Jeni gati për një tjetër bashkëpunim të Justin Bieber dhe Diplo? Bëni mirë të jeni, pasi këngëtari 22 vjeçar ka lajmëruar në Facebook se brenda muajit Gusht do të sjellë

Lexo me Shume

Nuk do ta besoni se cilit artist do të donte t’i ngjante Diplo

    Nuk do ta besoni se cilit artist do të donte t’i ngjante Diplo

Një nga DJ-t më të suksesshëm të momentit dhe krijuesi i “Lean On”, Diplo, ka dhënë një intervistë të gjatë për Billboard, ku ka treguar eksperiencat dhe opinionet lidhur me

Lexo me Shume