Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dinamika"

Ekzekutimi në Tiranë, vrasësi u përplas me gazetarin. Në pranga një person, prishi provat

    Ekzekutimi në Tiranë, vrasësi u përplas me gazetarin. Në pranga një person, prishi provat

Gazetari Spartak Koka ka qenë gazetari që u përfol për praninë e tij në lokalin “De Niro”, lokali ku u ekzekutua shtetasi Elton Çiça. I ftuar në emisionin “Opinion”, ai

Lexo me Shume