Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dimitri Payet"

Payet apo Memushaj, cili është debutuesi më i mirë në Euro 2016?

    Payet apo Memushaj, cili është debutuesi më i mirë në Euro 2016?

Cili është debutuesi më i mirë i Euro 2016, Payet apo Memushaj? Kjo është pyetja që ngre  Yahoo.it për sa u përket ndeshjeve të para të kombëtareve në Francë. Të

Lexo me Shume