Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Digitalb"

(Ekskluzive) Ja kush do ta zëvendësojë Ermal Mamaqin në “Digitalb”

    (Ekskluzive) Ja kush do ta zëvendësojë Ermal Mamaqin në “Digitalb”

Lajmi i bujshëm i largimit të Ermal Mamaqit nga kanali “T” i “Digitalb” për të nisur një aventurë të re në televizionin “Klan” i habiti të gjithë. Por ndërkohë që

Lexo me Shume

(Intervistë) 6 ditë ME Ermalin

    (Intervistë) 6 ditë ME Ermalin

Çdo të premte jemi mësuar të shohim personazhe të njohur në studion e Ermal Mamaqit në “6 ditë pa Ermalin”. Batutave me spec apo pyetjeve tejet personale të bëra në

Lexo me Shume