Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Diego Simeone"

Arturo Vidal paralajmëron skuadrën: Kujdes! Atletico Madrid si Juventusi

    Arturo Vidal paralajmëron skuadrën: Kujdes! Atletico Madrid si Juventusi

Njëra prej dy përballjeve të fazës gjysmëfinale në Champions League do të jetë Bayern Munchen – Atletico Madrid. Teksa ekipi gjerman shihet si favorit, ekspertë të futbollit deklarojnë se mposhtja

Lexo me Shume