Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Diego Costa"

Euro 2016: Del Bosque “përjashton” Diego Costa-n dhe Juan Mata-n

    Euro 2016: Del Bosque “përjashton” Diego Costa-n dhe Juan Mata-n

Trajneri Vicente Del Bosque ka prezantuar sot listën me 25 futbollistë që do të tentojnë të mbrojnë titullin kampion Europe në kompeticionin që do të startojë në qershor në Francë.

Lexo me Shume

Conte bind Diego Costan – Të dy, gati për të ringritur Chelsea-n!

    Conte bind Diego Costan – Të dy, gati për të ringritur Chelsea-n!

Menjëherë pas zyrtarizimit të Antonio Contes si trajneri i ekipit të Chelsea-s duke filluar nga sezoni i ardhshëm, trajneri italian ka filluar punën, edhe pse ende në drejtimin e Kombëtares

Lexo me Shume