Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Diego Armando Maradona"

Maradona sulmon: Juventus bën 2 gjuajtje në portë, shënon 4 gola

    Maradona sulmon: Juventus bën 2 gjuajtje në portë, shënon 4 gola

Fitorja e titullit të pestë radhazi nga ana e ekipit të Juventusit ka bërë jehonë në mbarë Europën dhe jo vetëm… Nga Dubai – aty ku jeton tashmë – ka

Lexo me Shume