Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "dialog"

Çështja çame, BE – Greqisë: Dialogoni me Shqipërinë

    Çështja çame, BE – Greqisë: Dialogoni me Shqipërinë

Një ditë pas deklaratës të ashpër të Athinës zyrtare, që e cilësoi si të patolerueshme deklaratën e komisionerit europian Johannes Hahn lidhur me çështjen çame, ka reaguar Brukseli. Në reagimin

Lexo me Shume