Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dhurate"

Drini Zeqo: “Nuk është hera e parë që marr dhurata nga kryeministri”

    Drini Zeqo: “Nuk është hera e parë që marr dhurata nga kryeministri”

    Gazetari i njohur Drini Zeqo feston sot ditëlindjen e tij të 34-t dhe entuziazmit të festës i është bashkangjitur edhe një dhuratë tepër speciale. E gjeni dot kush

Lexo me Shume

Kjo është dhurata më e pazakontë që një burrë mund t’i bëjë gruas së tij

Kjo është dhurata më e pazakontë që një burrë mund t’i bëjë gruas së tij

Të gjithë ju gra dhe nëna, çfarë dhuratash merrni nga burrat tuaj për ditën e gruas? Lule, çokollata, bizhuteri? Epo, Penn Holderness i ka kaluar parashikimet për dhuratën që i

Lexo me Shume

Dhurata e Rihanna-s për J.Lo

Dhurata e Rihanna-s për J.Lo

Nga lagjja më e famshme e VIP-ave, Hollivud, na vijnë gjithmonë lajme rreth zënkave, debateve e sherreve mes tyre dhe rrallë herë lajme për dashuri e miqësi. Por sot Jennifer

Lexo me Shume

Irma Libohova: Nuk më besohej që dhuratën ma kishte bërë…

Irma Libohova: Nuk më besohej që dhuratën ma kishte bërë…

Irma Libohova ka postuar ditën e sotme, në llogarinë e saj në Instagram, një foto të një dhurate të paketuar me mbishkrimin “Kryeministri”. Ajo gjithashtu ka shkruar në përshkrimin e

Lexo me Shume

Arma që Strazimiri dorëzoi në polici, jo e njëjtë me atë te liqeni

    Arma që Strazimiri dorëzoi në polici, jo e njëjtë me atë te liqeni

Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, nuk ka dorëzuar në polici të njëjtën armë që mbante me vete edhe gjatë protestës ku u shënuan përplasje mes protestuesve dhe efektivëve. Thuhet

Lexo me Shume