Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "dhurata"

Ja sa para duhet të harxhoni për dhuratë në një dasmë

    Ja sa para duhet të harxhoni për dhuratë në një dasmë

Edhe pse ndonjëherë nuk është diçka shumë e bukur të thuhet, duhet ta pranojmë se të qenit i ftuar në një dasmë “paguhet shtrenjtë”. Përveç veshjes që duhet të zgjedhësh,

Lexo me Shume

9 këngët që u dedikohen nënave

    9 këngët që u dedikohen nënave

Më 8 maj festohet Dita e Nënave, ç’ka do të thotë: urime, lule, çokollata, dhurata. Është një kategori personash që nuk preferojnë lulet apo dhuratat për t’u uruar nënave të tyre

Lexo me Shume