Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dhunimi"

(Ekskluzive) Nëna denoncoi dhunimin e të birit në shkollë, MAS: Rasti është trajtuar, kemi marrë masa

    (Ekskluzive) Nëna denoncoi dhunimin e të birit në shkollë, MAS: Rasti është trajtuar, kemi marrë masa

Pak ditë më parë u bë i ditur lajmi i denoncimit të një nëne, e cila ankohej se fëmija e saj dhunohej. I biri 5-vjeçar, që ndjek ciklin parashkollor në

Lexo me Shume

Dhunimi i deputetit Ndocaj, kryeprokurori i Prizrenit: Kërkuam masën e paraburgimit për dy autorët

    Dhunimi i deputetit Ndocaj, kryeprokurori i Prizrenit: Kërkuam masën e paraburgimit për dy autorët

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj, i cili u përfol se ishte rrahur nga disa persona gjatë një vizite të zhvilluar në Kosovë, e ka mohuar lajmin përmes një postimi

Lexo me Shume

Dhunimi i biznesmenit libanez në sy të gruas dhe fëmijës, autorët e filmuan

    Dhunimi i biznesmenit libanez në sy të gruas dhe fëmijës, autorët e filmuan

Biznesmeni libanez Fadi Mitri, që u dhunua pak ditë më parë pas një sherri për përplasjen e dy mjeteve, mësohet se në atë moment ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja

Lexo me Shume

Dhunoi administratorin në Dibër, ndalohet i dyshuari Selishta

    Dhunoi administratorin në Dibër, ndalohet i dyshuari Selishta

Policia e Dibrës ka shoqëruar të dyshuarin Dritan Selishta, i cili akuzohet se në bashkëpunim me një person tjetër ka dhunuar kreun e Njësisë Administrative Tomin në Dibër, Nuri Meda.

Lexo me Shume

Tiranë, dhunohet me mjete të forta një person në zonën e “Freskut”

    Tiranë, dhunohet me mjete të forta një person në zonën e “Freskut”

Një shtetas 54-vjeçar është dhunuar me mjete të forta ditën e sotme në Tiranë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në zonën e “Freskut” në kryeqytet. Shtetasi i identifikuar si B.

Lexo me Shume

Goditën punonjësit e policisë, katër të arrestuar

    Goditën punonjësit e policisë, katër të arrestuar

Katër persona janë vënë në prangat e policisë pas dhunës së ushtruar ndaj efektivëve të Policisë Bashkiake të Tiranës. Ngjarja ka ndodhur teksa policët ishin duke kryer detyrën për lirimin

Lexo me Shume

Dhunoi 3-vjeçarin, “arrest me burg” për Anjeza Shabanin

    Dhunoi 3-vjeçarin, “arrest me burg” për Anjeza Shabanin

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për administratoren e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, e cila akuzohet për dhunën e ushtruar mbi 3-vjeçarin. Ajo u arrestua

Lexo me Shume

Reagon gjyshi i 3-vjeçarit të dhunuar: S’deshëm të bënim drejtësi vetë

    Reagon gjyshi i 3-vjeçarit të dhunuar: S’deshëm të bënim drejtësi vetë

Pak ditë pas publikimit të videoskandalit ku shihej si një 3-vjeçar dhunohej nga administratorja e kopshtit “Diren” Anjeza Shabani, ka reaguar gjyshi i fëmijës së dhunuar, Pashk Alia. Ai ka

Lexo me Shume

Dhunoi të atin në shtëpi, lihet në burg Vladimir Gjuta

  Dhunoi të atin në shtëpi, lihet në burg Vladimir Gjuta

Gjykata e Tiranës ka vendosur të rikthejë në burg Vladimir Gjutën, i cili akuzohet së fundmi se ka dhunuar babanë

Lexo me Shume

Videoskandali, babai i 3-vjeçarit: Godiste kokën me grushte. Nuk është i vetmi i dhunuar

  Videoskandali, babai i 3-vjeçarit: Godiste kokën me grushte. Nuk është i vetmi i dhunuar

Një ditë më parë, emisioni investigativ “Stop” bëri publike dhunën  e ushtruar ndaj një 3-vjeçari nga administratorja e kopshtit “Diren”,

Lexo me Shume

Anjeza Shabani shpërthen në lot: S’e dija që fëmija ishte autik

  Anjeza Shabani shpërthen në lot: S’e dija që fëmija ishte autik

Gjatë dëshmisë të dhënë mbrëmjen e djeshme në Polici, administratorja e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, ishte në gjendje të rënduar

Lexo me Shume

Dhunoi gruan në mes të Vlorës, burg për 44-vjeçarin. Shprehet në gjykatë: Ishte momentale

  Dhunoi gruan në mes të Vlorës, burg për 44-vjeçarin. Shprehet në gjykatë: Ishte momentale

Gjykata e Vlorës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për shtetasin Ilirjan Pajo 44 vjeç, i cili u

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Video e dhunimit në Vlorë, detaje nga ngjarja. Autori nuk pranonte divorcin.

  (Ekskluzive) Video e dhunimit në Vlorë, detaje nga ngjarja. Autori nuk pranonte divorcin.

Menjëherë pas publikimit të video-skandalit të ndodhur ditën e sotme në Vlorë (lexo këtu), Blitz.al kontaktoi me zëdhënësen e Policisë

Lexo me Shume

Dhunoi gazetarin Ilnica, arrest me burg për presidentin e Kastriotit

  Dhunoi gazetarin Ilnica, arrest me burg për presidentin e Kastriotit

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për presidentin e Kastriotit, Alban Voglin, i cili akuzohet

Lexo me Shume

Dhunimi barbar i gazetarit, arrestohet presidenti i “Kastriotit”

  Dhunimi barbar i gazetarit, arrestohet presidenti i “Kastriotit”

Policia e Tiranës ka ndaluar presidentin e ekipit të “Kastriotit”, 29-vjeçarin Alban Vogli, banues në Krujë. Ai akuzohet se ka

Lexo me Shume

(VIDEO) Familja britanike sulmohet brutalisht në Tajlandë

  (VIDEO) Familja britanike sulmohet brutalisht në Tajlandë

Gjatë pushimeve të tyre në Hua Hin, Tajlandë, një familje britanike prej tre personash është dhunuar brutalisht nga disa vendas.

Lexo me Shume

(VIDEO) Tiranë, “i forti” me “Range Rover” dhunon taksistin në moshë

  (VIDEO) Tiranë, “i forti” me “Range Rover” dhunon taksistin në moshë

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur ditën e sotme në një prej rrugëve të Tiranës. Drejtuesi i një mjeti “Range

Lexo me Shume

I dhunoi bashkëshorten, denoncon: Agresori u lirua, djali i tij – kryetar i LSI-së për zonën

  I dhunoi bashkëshorten, denoncon: Agresori u lirua, djali i tij – kryetar i LSI-së për zonën

Një konflikt është shënuar mbrëmjen e djeshme në fshatin Zhulat të Gjirokastrës. Bëhet me dije se 43-vjeçarja Aleksandra Pula është

Lexo me Shume

(Video) Policët në Fier dhunojnë shitësin ambulant, i flakin mallin me shqelma

  (Video) Policët në Fier dhunojnë shitësin ambulant, i flakin mallin me shqelma

Disa policë bashkiakë në qytetin e Fierit, të cilët justifikojnë veprimet e tyre me “fuqinë” që posti u jep, kanë

Lexo me Shume

Vrasja në Kombinat-një histori e mbartur dhune, viktima kishte urdhër mbrojtje

  Vrasja në Kombinat-një histori e mbartur dhune, viktima kishte urdhër mbrojtje

Krimi i dytë në familje shënuar brenda pak ditëve në kryeytet, duket se ka qenë një histori dhune e mbartur

Lexo me Shume

Dhuna gjatë luftës, Jahjaga: Ende s’ka mbaruar

  Dhuna gjatë luftës, Jahjaga: Ende s’ka mbaruar

Në forumin “Dhuna seksuale në konflikt dhe përtej”, presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, tha se dhuna seksuale ishte përdorur si

Lexo me Shume