Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "dhune"

(Video) Kosovë, tërhiqet zvarrë kryetarja e LDK-së në Gjermani

(Video) Kosovë, tërhiqet zvarrë kryetarja e LDK-së në Gjermani

Donika Gërvalla, kryetare e degës së LDK-së në Gjermani, nuk është lejuar të marrë pjesë në mbledhjen e anëtarëve të Këshillit të LDK-së në një restorant në Prishtinë. Mësohet se

Lexo me Shume

(Foto) Vdekja e foshnjës që tronditi Anglinë. Prindërit, dhunë makabre mbi të

    (Foto) Vdekja e foshnjës që tronditi Anglinë. Prindërit, dhunë makabre mbi të

Rasti i vdekjes së një foshnje 21-muajshe si pasojë e dhunës së ushtruar në familje ka bërë bujë në mediat angleze, më tepër edhe për shkak të neglizhencës së autoriteteve

Lexo me Shume

Klosi për skandalin e kujdestares që ushtronte dhunë mbi fëmijën: Ndjekja penale, më e pakta

    Klosi për skandalin e kujdestares që ushtronte dhunë mbi fëmijën: Ndjekja penale, më e pakta

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka dhënë pamje të dhunimit të një fëmije 3 vjeç nga një kujdestare në Shtëpinë e Fëmijës në Durrës. Pas këtij skandali ka qenë i

Lexo me Shume

Kjo mund të jetë arsyeja më e çuditshme për arrestimin e një pasagjeri në avion

    Kjo mund të jetë arsyeja më e çuditshme për arrestimin e një pasagjeri në avion

Një aeroplan  japonez mësohet se ka bërë kthim të detyruar në Hawai për shkak të një pasagjeri të dhunshëm që ndodhej në bord, i cili këmbëngulte të bënte joga dhe

Lexo me Shume