Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dhuna"

Shtohen akuzat ndaj Anjeza Shabanit! Mund të ketë dhunuar edhe fëmijë të tjerë

    Shtohen akuzat ndaj Anjeza Shabanit! Mund të ketë dhunuar edhe fëmijë të tjerë

Zbulohen detaje të reja rreth hetimeve që po kryhen për ngjarjet e ndodhura në kopshtin “Diren”, ku administratorja Anjeza Shabani u pa të dhunonte vogëlushin 3-vjeçar, sipas pamjeve të publikuara

Lexo me Shume

(Foto) Kur Dajana Shabani, motra e Anjeza Shabanit kërkonte burg për dhunuesit…

    (Foto) Kur Dajana Shabani, motra e Anjeza Shabanit kërkonte burg për dhunuesit…

Vazhdon të ketë vëmendjen e të gjithëve rasti i dhunës së drejtueses Anjeza Shabani kundrejt një fëmije 3-vjeçar në kopshtin “Diren”, që u bë publik vetëm pak ditë më parë.

Lexo me Shume

Ish-kolegu i Anjeza Shabanit, Armir Shkurti: Besimtare e devotshme, falej 5 herë në ditë

    Ish-kolegu i Anjeza Shabanit, Armir Shkurti: Besimtare e devotshme, falej 5 herë në ditë

Një ditë pas publikimit të videoskandalit ku administratorja e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, shihej teksa dhunonte një fëmijë 3-vjeçar, ka reaguar përmes një postimi në rrjtin social “Facebook” ish-kolegu i

Lexo me Shume

150 rusë prapa dhunës në “Euro 2016”, qeveria franceze kërkon të ndalohet konsumimi i alkoolit

    150 rusë prapa dhunës në “Euro 2016”, qeveria franceze kërkon të ndalohet konsumimi i alkoolit

Rreth 150 rusë ishin prapa dhunës së ushtruar në Marsejë, në prag dhe gjatë ndeshjes Angli-Rusi të “Euro 2016”. Lajmi bëhet i ditur nga prokurorët francezë. Mësohet se njëzet persona

Lexo me Shume

VIDEO tronditëse, një nënë me fëmijë në krahë dhunohet në publik

    VIDEO tronditëse, një nënë me fëmijë në krahë dhunohet në publik

Dhuna ndaj grave vijon të mbetet një makth që ato e përjetojnë dhe nuk e shprehin, teksa zgjedhin të nënshtrohen dhe qajnë nën zë. Video fillimisht e publikuar nga “Oltion

Lexo me Shume

Ikin fshehurazi nga shkolla, 5 nxënës nga Cërriku denoncojnë mësuesen e tyre në News 24.

    Ikin fshehurazi nga shkolla, 5 nxënës nga Cërriku denoncojnë mësuesen e tyre në News 24.

Pesë nxënës nga Cërriku kanë denoncuar dhunën që një mësuese ka ushtruar ndaj tyre. Fëmijët, nxënës të klasës së pestë të shkollës “7 Marsi” në Cërrik, kanë zgjedhur të udhëtojnë

Lexo me Shume

Sherr në parlamentin turk, grushte dhe shqelma mes deputetëve

    Sherr në parlamentin turk, grushte dhe shqelma mes deputetëve

Një koment i ministrit të Drejtësisë në Turqi, Bekir Bozdag, i cili akuzoi partinë HDP si mbështetëse të kurdëve dhe për nxitje të dhunës në seancën plenare, ka shkaktuar debate

Lexo me Shume

Goditi efektivin e Policisë Rrugore, pranga të riut nga Shkodra

    Goditi efektivin e Policisë Rrugore, pranga të riut nga Shkodra

Një shtetas është vënë në prangat e Policisë së Tiranës për shkak se ka goditur disa herë me grushte një efektiv të Policisë Rrugore. Burime të policisë bëjnë me dije

Lexo me Shume

(VIDEO) Polici godet studenten, fotoja bëhet virale në internet

  (VIDEO) Polici godet studenten, fotoja bëhet virale në internet

Fotoja e një polici sigurie në Francë, i cili ka goditur me shqelm një studente gjatë një demonstrate të zhvilluar

Lexo me Shume

Kujdestares që rrahu jetimin i bie të fikët gjatë marrjes në pyetje nga policia

  Kujdestares që rrahu jetimin i bie të fikët gjatë marrjes në pyetje nga policia

Policia dhe Ministria e Mirëqenies Sociale kanë reaguar sot për ngjarjen e rëndë të shënuar në Durrës, ku një 3-vjeçar

Lexo me Shume

Dhuna ndaj fëmijëve, Totozani: Masa të ashpra ndaj punonjësve përgjegjës

  Dhuna ndaj fëmijëve, Totozani: Masa të ashpra ndaj punonjësve përgjegjës

Avokati i Popullit, Igli Totozani, ka dënuar dhunën fizike dhe psikologjike të ushtruar ndaj fëmijëve në shtëpitë e fëmijëve, që

Lexo me Shume

Dhuna policore te liqeni, reagon “supermotra” e deputetit Balla

  Dhuna policore te liqeni, reagon “supermotra” e deputetit Balla

Motra e deputetit Taulant Balla ka reaguar në rrjetin social “Facebook” lidhur me dhunën policore që ndodhi te liqeni ku

Lexo me Shume

Kosovë, sulmohet Gjykata Themelore e Prishtinës

  Kosovë, sulmohet Gjykata Themelore e Prishtinës

Persona të paidentifikuar kanë sulmuar dhe thyer derën e Gjykatës Themelore të Prishtinës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të

Lexo me Shume