Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Devoll"

Bie në përrua, humb jetën 4-vjeçari në Devoll

    Bie në përrua, humb jetën 4-vjeçari në Devoll

Një fëmijë ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht në përrua. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Sul-Devoll, ku për pasojë 4-vjeçari gjeti vdekjen. Burime të policisë së

Lexo me Shume