Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Detroit"

Striptistë homoseksualë në festën e 10-vjeçarëve

    Striptistë homoseksualë në festën e 10-vjeçarëve

Laquesha Green është arrestuar nga policia e Detroitit pasi shokoi tërë opinionin publik duke dërguar striptistë homoseksualë në një festë ditëlindjeje për 10-vjeçarë. Sipas raportit të policisë, djali i Green

Lexo me Shume