Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "detergjente"

Shampo dhe detergjentë falsë në “Misto Mame”, 3 të arrestuar

    Shampo dhe detergjentë falsë në “Misto Mame”, 3 të arrestuar

Tre persona janë vënë në prangat e policisë pas zbulimit të aktivitetit të paligjshëm që ushtronin në zonën e “Misto Mames”. Në bazë të informacioneve që zotëronin, specialistët e Krimit

Lexo me Shume

Sa shpesh duhet t’i lani peshqirët dhe çarçafët?

    Sa shpesh duhet t’i lani peshqirët dhe çarçafët?

Ndoshta nuk jeni duke i larë aq shpesh sa duhet peshqirët dhe çarçafët. Ja si duhet të veproni. Le të fillojmë me pyetjen se sa shpesh duhet të lani peshqirin,

Lexo me Shume