Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Detaje"

Aksidenti tek mbikalimi i Sukthit, 4 viktimat pa rrip sigurimi, autori i ndaluar 22 herë

    Aksidenti tek mbikalimi i Sukthit, 4 viktimat pa rrip sigurimi, autori i ndaluar 22 herë

Mbrëmjen e sotme, “Opinion” ka sjellë në vëmendje aksidentin e pak ditëve më parë të shënuar në mbikalimin e Sukthit, ku mbetën të vdekur katër persona. Gazetarja Klodiana Haxhia ka

Lexo me Shume

Vrasja në Pogradec, dy të rinjtë persona me precedentë penalë. Autori: Bënte si epror

    Vrasja në Pogradec, dy të rinjtë persona me precedentë penalë. Autori: Bënte si epror

Dy ditë pas vrasjes së 17-vjeçarit Fabio Hila në Pogradec, detaje të reja janë zbardhur lidhur me këtë ngjarje. Mësohet se dy të rinjtë, që dyshohet se kishin njohje mes

Lexo me Shume

Përdhunimi i 12-vjeçares, abuzuesi ishte denoncuar 5 vite më parë nga babai i vajzës

    Përdhunimi i 12-vjeçares, abuzuesi ishte denoncuar 5 vite më parë nga babai i vajzës

Detaje të reja janë bërë publike në lidhje me abuzimin seksual me 12-vjeçaren, e cila denoncoi njerkun dhe të ëmën në polici pak ditë më parë. Me zbardhjen e plotë

Lexo me Shume

Arrestohet autori i krimit makabër, Policia e Vlorës zbardh diagnozën. Ishte përdorues i lëndëve narkotike

    Arrestohet autori i krimit makabër, Policia e Vlorës zbardh diagnozën. Ishte përdorues i lëndëve narkotike

Policia e qytetit të Vlorës ka bërë të ditur detaje lidhur me krimin makabër të shënuar ditën e sotme në fshatin Palasë të Vlorës. Autori i vrasjes së 12-vjeçarit ka

Lexo me Shume

Krim pasioni, Jonida Çanaku u torturua para se të vritej. Vetëm 25 persona në varrimin e saj

    Krim pasioni, Jonida Çanaku u torturua para se të vritej. Vetëm 25 persona në varrimin e saj

Detaje tronditëse janë zbardhur nga krimi i i zbuluar një ditë më parë: 65-vjeçari nga Lushnja, Sokrat Shano, që kreu vetëvrasje, kishte lënë një letër ku bënte me dije vrasjen

Lexo me Shume

Detaje nga aksidenti në Tiranë, 20-vjeçari: S’e mbaj mend si ndodhi, u largova nga paniku

    Detaje nga aksidenti në Tiranë, 20-vjeçari: S’e mbaj mend si ndodhi, u largova nga paniku

Detaje të rënda janë zbuluar sot në “Opinion” lidhur me aksidentin e rëndë shënuar ditën e djeshme në Tiranë. Mësohet se 20-vjeçari Andre Memollari kaloi me shpejtësi 35km/orë dhe pasi

Lexo me Shume

Detaje të reja nga grabitja në Rinas, të dyshimta ndryshimi i shoferit dhe dyert e hapura të furgonit me para

    Detaje të reja nga grabitja në Rinas, të dyshimta ndryshimi i shoferit dhe dyert e hapura të furgonit me para

Hetimet për grabitjen e shënuar pak ditë më parë në Rinas kanë kanë mundësuar zbardhjen e detajeve të reja lidhur me ngjarjen. Ndryshimi i shoferit, prania e të arrestuarit Kujtim

Lexo me Shume

Bora Kokëdhima: Fejohem në gusht. Nuk jua tregoj me kë!

    Bora Kokëdhima: Fejohem në gusht. Nuk jua tregoj me kë!

Stilistja Bora Kokëdhima e njohur me markën e saj “Savage” ka bërë të ditur disa detaje nga jeta e saj personale. Bëhet fjalë për fejesën e saj. Përmes një statusi

Lexo me Shume

Detaje të reja nga skandali në Shkodër, drejtori i jetimores: Të presim përfundimin e hetimit

  Detaje të reja nga skandali në Shkodër, drejtori i jetimores: Të presim përfundimin e hetimit

Ndërkohë që Prokuroria e Shkodrës vijon hetimin për zbardhjen e kësaj ngjarje të rëndë, detaje të tjera janë bërë të

Lexo me Shume

Detaje të reja nga ekzekutimi në Tiranë, ja kush është mjeku i arrestuar

  Detaje të reja nga ekzekutimi në Tiranë, ja kush është mjeku i arrestuar

Detaje të reja janë zbardhur nga hetimi që vijon lidhur me ekzekutimin e mbrëmjes së 1 majit në kryeqytet. Në

Lexo me Shume

Detaje të reja për ekzekutimin në Tiranë, edhe viktima ishte i armatosur

  Detaje të reja për ekzekutimin në Tiranë, edhe viktima ishte i armatosur

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me vrasjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ku shtetasi 36-vjeçar Elton Çiço u

Lexo me Shume

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë. Gardisti-fqinjëve: M’i mbani se më vranë gruan

  Detaje të reja nga ngjarja e rëndë. Gardisti-fqinjëve: M’i mbani se më vranë gruan

Detaje të reja janë zbuluar nga krimi i dytë në familje, i shënuar së fundmi në kryeqytet. Mësohet se Admir

Lexo me Shume