Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Destinacione"

Vendet më të bukura në Europë, që duhet t’i vizitoni patjetër

Vendet më të bukura në Europë, që duhet t’i vizitoni patjetër

 Europa ka shumë shtete të bukura, nga historia, kultura dhe jeta që kanë. Jeni në dilemë se ku duhet të shkoni? Tashmë e keni një zgjidhje. Italia dhe Spanja janë

Lexo me Shume

14 vendet ku mund të udhëtoni vetëm e të sigurt

14 vendet ku mund të udhëtoni vetëm e të sigurt

  Pushimet po duken (më në fund) në horizont dhe ju po vrisni mendjen me kë do të shkoni? Epo, tashmë nuk ka nevojë të lodheni duke menduar për të gjetur

Lexo me Shume

Destinacionet e preferuara të milionerëve dhe VIP-ave

Destinacionet e preferuara të milionerëve dhe VIP-ave

A ju ka ndodhur t’ju pyesin: “Nëse do të fitoni lotarinë, çfarë do të bëni me gjithë ato para?”  Më së shumti njerëzit mendojnë për pushime nëpër vende që i

Lexo me Shume

10 destinacionet më të lira në Europë për 2016-n

    10 destinacionet më të lira në Europë për 2016-n

Çdo vit, “Post Office” studion dhe nxjerr rezultatet për 10 blerjet e domosdoshme gjatë pushimeve verore (ndër të cilat një filxhan kafe, një kanoçe birrë, një vrasës insektesh, krem kundër

Lexo me Shume