Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Desada Metaj"

Gazetarja e njohur uron motrën e vogël në mënyrën më origjinale

Gazetarja e njohur uron motrën e vogël në mënyrën më origjinale

Për ata që nuk e njohin nga afër, Desada Metaj, përveçse një nga gazetaret më të njohura dhe kryeredaktore e “Opinion”, ka edhe një sens humori për t’u admiruar. Në

Lexo me Shume