Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Deputetja"

Deputetja shqiptare në parlamentin maqedonas: Flas shqip dhe vetëm shqip

    Deputetja shqiptare në parlamentin maqedonas: Flas shqip dhe vetëm shqip

Kaltrina Azizi, deputetja më e re në përbërjen parlamentare të Maqedonisë, ka shkaktuar tension në kuvendin maqedonas ku po zhvillohej debati mbi Prokurorinë Speciale. Deputetja e BDI-së ka reaguar ndaj

Lexo me Shume

(Video) Kosovë, tërhiqet zvarrë kryetarja e LDK-së në Gjermani

(Video) Kosovë, tërhiqet zvarrë kryetarja e LDK-së në Gjermani

Donika Gërvalla, kryetare e degës së LDK-së në Gjermani, nuk është lejuar të marrë pjesë në mbledhjen e anëtarëve të Këshillit të LDK-së në një restorant në Prishtinë. Mësohet se

Lexo me Shume

PD denoncon mashtrimin me recetat: Abuzim nga 4 farmaci në Tiranë. Reagon FSDKSH

    PD denoncon mashtrimin me recetat: Abuzim nga 4 farmaci në Tiranë. Reagon FSDKSH

Deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda, ka denoncuar një tjetër skemë të abuzimit me barnat e rimbursueshme. Bëhet fjalë për një skemë vjedhjeje me 400 milionë lekë me anë të

Lexo me Shume