Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "deputeti"

Ligji për mbetjet, deputeti i LSI-së: Do të dal në protestë me shoqërinë civile

    Ligji për mbetjet, deputeti i LSI-së: Do të dal në protestë me shoqërinë civile

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, i cili abstenoi në parlament ligjin për importin e mbetjeve dhe që ka shpallur kandidaturën për kreun e kësaj force, ka dalë

Lexo me Shume