Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Denis Shtraza"

Vrasja e Çollakut, gjaku tek fashetat s’është i Denis Shtrazës

    Vrasja e Çollakut, gjaku tek fashetat s’është i Denis Shtrazës

Ekspertiza e ADN-së ka arritur në përfundimin se gjaku i gjetur në automjetin me të cilin dyshohet se u rrëmbye Gazmend Çollaku, nuk është i Denis Shtrazës. Ky i fundit

Lexo me Shume

Sulmi me armë në Durrës, në shënjestër banesa e Denis Shtrazës, i akuzuar për vrasjen e Çollakut

    Sulmi me armë në Durrës, në shënjestër banesa e Denis Shtrazës, i akuzuar për vrasjen e Çollakut

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me sulmin me armë ndaj një banese në qytetin e Durrësit, ku për pasojë mbeti i plagosur një 12-vjeçar, i cili u kap nga

Lexo me Shume