Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Denigrim"

Video-skandali, e reja që denoncoi Xhelilin: FRESSH më hapi adresë false në “Facebook”

    Video-skandali, e reja që denoncoi Xhelilin: FRESSH më hapi adresë false në “Facebook”

21-vjeçarja që akuzoi ish-kryebashkiakun e Dibrës për ngacmime seksuale, ka bërë një tjetër denoncim në Prokurori. Mësohet se ajo ka dyshon që anëtarët e Forumit Rinor të Partisë Socialiste i

Lexo me Shume