Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Demtime"

Shpërthen bombola e gazit në Fier, flakët përfshijnë lokalin

    Shpërthen bombola e gazit në Fier, flakët përfshijnë lokalin

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një lokal në zonën e Darzezës në Fier. Shkak është bërë shpërthimi i një bombole gazi në lokalin veror prej druri. Mësohet se fillimisht ka

Lexo me Shume

Studim i ri: Virusi Zika, më i rëndë nga sa mendohej. Shkakton një sërë çrregullimesh në tru

    Studim i ri: Virusi Zika, më i rëndë nga sa mendohej. Shkakton një sërë çrregullimesh në tru

Nga një studim i ri i zhvilluar në Brazil ka rezultuar se virusi Zika mund të shkaktojë një gamë të gjerë çrregullimesh të trurit, shumë më të madh nga sa

Lexo me Shume