Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "demtim"

Lenjani flet pas operimit: Mëkat që e humbëm ndeshjen

    Lenjani flet pas operimit: Mëkat që e humbëm ndeshjen

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, ka postuar në Facebook një foto nga spitali, ku falënderon mjekët, tifozët dhe premton fitore. Ai shpreh keqardhjen për humbjen në përballjen e djeshme

Lexo me Shume