Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Demir Hyskja"

Ndahet nga jeta “Artisti i Popullit” Demir Hyskja

Ndahet nga jeta “Artisti i Popullit” Demir Hyskja

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Një lajm i hidhur vjen ditën e sotme për të gjithë dashamirësit e teatrit dhe të kinematografisë shqiptare. Është ndarë nga

Lexo me Shume