Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Demi Lovato"

Demi Lovato humb një person të shtrenjtë. Ja dedikimi i artistes

    Demi Lovato humb një person të shtrenjtë. Ja dedikimi i artistes

Mëngjesi i sotëm ka zbardhur me një lajm të trishtë për Demi Lovato-n. Artistja 23-vjeçare ka humbur Mimaw-n, stërgjyshen e saj, mëngjesin e sotëm, si pasojë e një sëmundjeje të

Lexo me Shume

Rrëfimi rrëqethës i Demi Lovato-s: “Nuk mund të rezistoja asnjë orë pa konsumuar kokainë”

    Rrëfimi rrëqethës i Demi Lovato-s: “Nuk mund të rezistoja asnjë orë pa konsumuar kokainë”

E kaluara është diçka për të cilën nuk duhet pasur turp. Kështu mendon edhe Demi Lovato, e cila ka folur rreth viteve kur ishte e varur nga substancat narkotike. “Ishte

Lexo me Shume

Demi Lovato: Nuk jam perfekte, por e dua trupin tim

Demi Lovato: Nuk jam perfekte, por e dua trupin tim

Sezoni i verës po vjen, por vajzat i tremben këtij sezoni sepse druhen nga format trupore.  Në këtë periudhë ato kujtohen të thonë se trupi i tyre nuk është në

Lexo me Shume

Demi Lovato dhe Nick Jonas anulojnë koncertin. Shkak, ligji anti-LGBT

    Demi Lovato dhe Nick Jonas anulojnë koncertin. Shkak, ligji anti-LGBT

Qeveria e Karolinës së Veriut  ka miratuar një ligj muajin e kaluar, me anë të të cilit heq mbrojtjen nga diskriminimi për transgjinorët. Ka qenë pikërisht miratimi i këtij ligjit

Lexo me Shume

Nick Jonas dhe Demi Lovato surprizojnë fëmijët e sëmurë

    Nick Jonas dhe Demi Lovato surprizojnë fëmijët e sëmurë

Nick Jonas dhe Demi Lovato kanë vizituar spitalin e fëmijëve në Los Anxhelos dhe kanë përgatitur një performancë të vogël për ta. Jonas dhe Lovato kanë përgatitur një turne së

Lexo me Shume