Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Deme"

Incident në Karaburun mes dy mjeteve ujore, s’ka të lënduar

Incident në Karaburun mes dy mjeteve ujore, s’ka të lënduar

Një incident është shënuar ditën e sotme në Karaburun, mes dy mjeteve ujore, ku një anije turistike ka zënë poshtë një mjet ujor. Fatmirësisht, incidenti nuk ka shkaktuar të lënduar,

Lexo me Shume

Tërmeti në Ekuador, shkon në 654 numri i viktimave, mbi 100 të shpëtuar

    Tërmeti në Ekuador, shkon në 654 numri i viktimave, mbi 100 të shpëtuar

Numri i viktimave të shkaktuara nga tërmeti i javës së kaluar që goditi Ekuadorin, vazhdon të rritet. Autoritetet vendase kanë bërë me dije se deri tani numërohen 654 viktima si

Lexo me Shume

Zjarr në një apartament në ish-Bllok, dyshohet prej shkëndijës elektrike

    Zjarr në një apartament në ish-Bllok, dyshohet prej shkëndijës elektrike

Flakët e zjarrit kanë përfshirë pak më parë një apartament në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet. Burime të policisë bëjnë me dije se ka rënë zjarr rreth orës 18:20, në

Lexo me Shume

(VIDEO) Sulmi terrorist në aeroportin e Brukselit, ja pamjet 3D

    (VIDEO) Sulmi terrorist në aeroportin e Brukselit, ja pamjet 3D

Dy ditë pas sulmeve terroriste, mediat belge kanë rikrijuar lëvizjet e terroristëve në aeroportin e Brukselit. Pamjet 3D tregojnë lëvizjet e tre terroristëve që shpërthyen aeroportin, ku mbetën të vdekur

Lexo me Shume