Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Del Bosque"

Kombëtarja e Spanjës me një trajner të ri! Julen Lopetegui zëvendëson Del Bosque-n

    Kombëtarja e Spanjës me një trajner të ri! Julen Lopetegui zëvendëson Del Bosque-n

Është Julen Lopetegui trajneri i ri i Kombëtares Spanjolle! Pas përfundimit të erës së Del Bosque-s, me eliminimin nga Euro 2016 pas humbjes me Italinë me rezultatin 0 me 2,

Lexo me Shume