Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "dekorim"

U vra në krye të detyrës, Ardian Kodra shpallet Dëshmor i Atdheut

    U vra në krye të detyrës, Ardian Kodra shpallet Dëshmor i Atdheut

Efektivi i policisë, Ardian Kodra, i cili mbeti i vrarë gjatë një aksioni të policisë për kapjen e një personi me probleme mendore, është shpallur ditën e sotme Dëshmor i

Lexo me Shume

Ja disa ide se si të dekoroni vezët e Pashkëve

    Ja disa ide se si të dekoroni vezët e Pashkëve

  1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 17 Pashka është një nga festat më të rëndësishme fetare. Megjithatë, me afrimin e saj amvisat nisin të mendojnë për menynë

Lexo me Shume