Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "deklar"

Lionel Messi rikthehet tek “Argjentina”

    Lionel Messi rikthehet tek “Argjentina”

Kapiteni i skuadrës së Argjentinës, Lionel Messi, ka njoftuar se është tërhequr nga vendimi për të dhënë dorëheqjen nga futbolli ndërkombëtar, pas një bisede që ka zhvilluar me trajnerin e

Lexo me Shume