Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dehur"

Zhveshi me dhunë qytetarin në mes të bulevardit, policia: Ndaluam babë e bir, ishin të dehur

    Zhveshi me dhunë qytetarin në mes të bulevardit, policia: Ndaluam babë e bir, ishin të dehur

Në një video të regjistruar në orët e para të ditës së sotme në bulevardin kryesor të Tiranës shihet se si disa efektivë policie, pasi kanë zhveshur lakuriq një qytetar,

Lexo me Shume