Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dehje"

Cenuan sigurinë e burgut në Fier, arrestohen tre persona të dehur

    Cenuan sigurinë e burgut në Fier, arrestohen tre persona të dehur

Tre shtetas janë vënë në prangat e policisë pasi tentuan të cenojnë sigurinë në burgun e Fierit. U krye arrestimi i shtetasve: Altin Patoku, 41 vjeç, Arber Fejzulla, 31 vjeç

Lexo me Shume