Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Debat"

Debati i dytë presidencial, Trump: Hillary Clinton ushqen urrejtje të madhe në zemër

    Debati i dytë presidencial, Trump: Hillary Clinton ushqen urrejtje të madhe në zemër

Akuzat e kandidatëve për president të SHBA-së e shndërruan debatin e së dielës në një debat armiqësor, karakterizuar nga akuza të pavlera dhe befasuese. Në spektaklin prej 90 minutash, Trump

Lexo me Shume

Manjani: Konsensusi fitoi, LSI nuk ka asnjë skenar

    Manjani: Konsensusi fitoi,  LSI nuk ka asnjë skenar

I ftuar në emisionin “Opinion”, Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, është shprehur se fatmirësisht konsensusi u arrit. I pyetur nëse do donte të ishte ministër Drejtësie politik apo teknik, Manjani

Lexo me Shume

Noizy braktis “Top Awards”, Ledioni: Kështu është kur shet mend me “Ferrarin” e shokut. Noizy: Kollovar, ty ta bleu e dashura

    Noizy braktis “Top Awards”, Ledioni: Kështu është kur shet mend me “Ferrarin” e shokut. Noizy: Kollovar, ty ta bleu e dashura

Noizy, një prej të ftuarve të “Top Music Awards”, i cili ishte i pranishëm gjatë provave, vendosi të braktisë natën finale të këtij eventi. Ky vendim i tij është komentuar

Lexo me Shume

E përshëndeti gabimisht, adoleshenti shqiptar qëllon me thikë italianin

    E përshëndeti gabimisht, adoleshenti shqiptar qëllon me thikë italianin

Një 16-vjeçar shqiptar në Itali, ka qëlluar me thikë një të ri italian. Gjithçka nisi me një përshëndetje të gabuar e për pasojë 18-vjeçari italian ka mbetur i plagosur rëndë.

Lexo me Shume