Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "David Guetta"

Diplo dhe DJ Snake: “David Guetta na kopjoi këngën”

    Diplo dhe DJ Snake: “David Guetta na kopjoi këngën”

Plagjiatura në muzikë nuk është diçka e panjohur në industrinë muzikore, si në atë amerikane, edhe në atë botërore. Nëse zakonisht janë mediat ato që “hedhin” gurin për artistët që

Lexo me Shume