Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "David Beckham"

“Shhhh babi, mos i trego mamit!” – David Beckam poston “vjedhjen” e së bijës Harper

    “Shhhh babi, mos i trego mamit!” –  David Beckam poston “vjedhjen” e së bijës Harper

Është kuptuar tashmë se vajza Harper është e preferuara e ish-futbollistit David Beckham. Së fundmi ai ka ndarë me ndjekësit në Instagram një postim me vajzën e tij 5-vjeçare. Beckham

Lexo me Shume

7 gjëra të mrekullueshme që David dhe Victoria Beckham kanë thënë për njëri-tjetrin

    7 gjëra të mrekullueshme që David dhe Victoria Beckham kanë thënë për njëri-tjetrin

Prej vitesh të martuar, David dhe Victoria Beckham e kanë shprehur dashurinë për njëri-tjetrin jo vetëm përmes tatuazheve, por dhe në ato që kanë thënë në media. Më poshtë iu

Lexo me Shume

David Beckham me një bionde në Miami

David Beckham me një bionde në Miami

Që prej vitit 2013, David Beckham nuk është parë më në fushën e futbollit, por kjo nuk do të thotë se ai ka ndalur së punuari. Babai i 4 fëmijëve

Lexo me Shume

Mesazhi i dashurisë që Beckham i dërgoi bashkëshortes së tij, Victoria, me rastin e ditëlindjes

Mesazhi i dashurisë që Beckham i dërgoi bashkëshortes së tij, Victoria, me rastin e ditëlindjes

David Beckham ka shpërthyer në deklarata dashurie ndaj bashkëshortes së tij, Victoria, në 42-vjetorin e saj të lindjes. I bukur, pasionant dhe i motivuar, në një postim në Instagram ditën e

Lexo me Shume

Ja cila është domethënia e tatuazhit të David Beckham

    Ja cila është domethënia e tatuazhit të David Beckham

David Beckham është i dashuruar pas tatuazheve. Kësaj radhe ka bërë një të ri: figurën e një çifti klasik në kyçin e këmbës.  Tatuazhi i tij ka marrë 5 orë

Lexo me Shume

David Beckham, nga futbollist në rrobaqepës

David Beckham, nga futbollist në rrobaqepës

David Beckam ka treguar se arrin të bëjë çdo gjë që është e mundur për fëmijët e tij. Këtë gjë e ka vërtetuar edhe me një foto në rrjetin social

Lexo me Shume