Blitz

Tag "dasme"

Daily Mail për dasmën mbretërore: E para në Shqipëri, pas komunizmit!

    Daily Mail për dasmën mbretërore: E para në Shqipëri, pas komunizmit!

Dasma madhështore e Princ Leka II me aktoren Elia Zaharia, është komentuar nga mediat e huaja, ndër to edhe “Daily Mail”. Ajo shkruan se është zhvilluar sot në Shqipëri, dasma

Read Full Article

Shakaja me tortën, dhëndri godet nusen 15 minuta pasi u martuan

    Shakaja me tortën, dhëndri godet nusen 15 minuta pasi u martuan

Martesa ka ngritjet dhe uljet e saj padyshim, por në ditën e madhe për çiftin ajo mendohet të jetë edhe më e veçantë. Veçse kjo nuk ka ndodhur me dy

Read Full Article

Bëni gati dhuratat! Beyonce dhe Jay Z, gati për një dasmë të dytë e përrallore

    Bëni gati dhuratat! Beyonce dhe Jay Z, gati për një dasmë të dytë e përrallore

Kur jeta të jep limonë, mos bëj vetëm një limonadë… bëj edhe dasmë. Këtë ka ndërmend të na thotë Beyonce ditët e fundit. Teksa është në përfundim të edicionit amerikan

Read Full Article

Ja sa para duhet të harxhoni për dhuratë në një dasmë

    Ja sa para duhet të harxhoni për dhuratë në një dasmë

Edhe pse ndonjëherë nuk është diçka shumë e bukur të thuhet, duhet ta pranojmë se të qenit i ftuar në një dasmë “paguhet shtrenjtë”. Përveç veshjes që duhet të zgjedhësh,

Read Full Article

(Video) Fiori Dardha do të vazhdojë të mbetet “beqare”

    (Video) Fiori Dardha do të vazhdojë të mbetet “beqare”

  Fundjavën që lamë pas, prezantuesja e emisionit “Fiks fare”, Fiori Dardha, ka qenë e ftuar në një dasmë e cila i solli, për disa sekonda, shpresën që më në

Read Full Article

Të ndihesh si në përralla! Ja fustanet më të bukur të nusërisë

Të ndihesh si në përralla! Ja fustanet më të bukur të nusërisë

  Angelababy, linja Elie Saab ◄ Back Next ► Picture 1 of 9 Dasma e saj me Huang Xiaoming ka kushtuar 20 milionë £ dhe çifti ka pozuar për posterin

Read Full Article

Jennifer Lopez, Sting dhe Enrique Inglesias këngëtarët e një dasme multimiliardere

    Jennifer Lopez, Sting dhe Enrique Inglesias këngëtarët e një dasme multimiliardere

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Djali i bilionerit Said Gutseriev, 28 vjeç,  është martuar me një 20-vjeçare, studente në Moskë. Dasma është zhvilluar këtë fundjavë dhe

Read Full Article

8 filmat më të bukur të të gjithë kohërave me tematikë dasmash

    8 filmat më të bukur të të gjithë kohërave me tematikë dasmash

  Jeni duke planifikuar dasmën? Ju ka pushtuar ankthi dhe nuk dini se si të organizoni idetë? Mos ndoshta ju duket se gjithçka do të jetë një dështim apo të

Read Full Article