Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dasho Aliko"

Vrau dhe plagosi nipat e gruas së Alikos, identifikohet autori

    Vrau dhe plagosi nipat e gruas së Alikos, identifikohet autori

Policia ka bërë me dije identitetin e autorit të dyshuar për vrasjen dhe plagosjen e nipave të gruas së ish-kryekomunarit të Lazaratit, Dasho Aliko. “Në lidhje me ngjarjen e ndodhur 

Lexo me Shume