Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dasara Karaiskaj"

Zbulohet “viktima” e parë shqiptare e lojës së famshme “Pokemon Go”

    Zbulohet “viktima” e parë shqiptare e lojës së famshme “Pokemon Go”

Nuk e dimë nëse duhet të gëzohemi apo jo për faktin se “Pokemon Go” ka mbërritur edhe në Shqipëri. Këtë pyetje duhet t’ia bëjmë Dasara Karaiskajt. Gazetarja ka shkruar ditën

Lexo me Shume